<< späť

O nás

Architektonická a realizačná kancelária A+ interiér, Ing.arch. Dagmar Zvárová sa zaoberá komplexným riešením novostavieb alebo rekonštrukcií od ideového zámeru až po interiér, ako aj poradenskou činnosťou v oblasti architektúry, interiérov a vplyvov na duševné, psychické a fyzické zdravie.

Ing. arch. Dagmar Zvárová

Po  ukončení  štúdia  na Fakulte  architektúry  SVŠT Bratislava  pôsobila ako samostatná projektantka v Stavoprojekte Bratislava      v ateliéri Ing.arch. Ferdinanda Milučkého a Ing. arch. Vladimíra Dědečka. Vypracovala projekty rekonštrukcií, ako aj novostavieb mnohých objektov až po riešenie a realizáciu interiérov. Zúčastnila sa domácich aj zahraničných súťaží, kde získala prvé miesta.

V 90-tych rokoch pôsobila vo Švajčiarsku na Fakulte architektúry v Zurichu ako aj vo švajčiarskom ateliéri Dipl. Ing.arch. Christena. Venuje sa tvorbe rodinných domov a ostatných občianskych stavieb, interiérov a navrhovaním objektov podľa Feng shui s jedinečnou metódou autorsky vypracovanou pre stredoeurópsky región.